Zabezpečovací systémy

Provádíme instalaci systémů pro zabazpečení a ovládání rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů.

Používáme prověřené zabezpečovací systémy českého výrobce Jablotron a kanadského Paradox.

 

Kamerové systémy

V rámci zabezpečení bytových i nebytových objektů se zaměřujeme na instalaci profesionálních kamerových systémů předního výrobce Hikvision.

Široká nabídka typů kamer uspokojí požadavky jak velkých firem a organizací, tak majitelů rodinných či bytových domů.

Na základě našich zkušeností Vám navrhneme nejvhodnější řešení pro maximální ochranu Vašeho majetku.

 

IP kamery

Ve vysokém rozlišení zachycují a vysílají záběry v reálném čase přímo přes počítačovou síť a umožňují tak autorizovaným uživatelům lokálně nebo na dálku sledovat, ukládat a spravovat video záběry pomocí standartní síťové infrastruktury. Mezi standartní vybavení IP kamer patří PoE napájení po datovém kabelu, které značně zjednodušuje instalaci kamer. Stačí natáhnout pouze síťový UTP kabel, díky kterému je možné kameru jak napájet, tak posílat obraz i zvuk.

TURBO HD

Jde o označení řady HD-TVI kamer a DVR od společnosti Hikvision, mezi jejíž hlavní výhody patří možnost přenášet až 1080p (FULL HD) video na vzdálenost až 500 m po koaxiálním kabelu (záleží na kvalitě a stáří koaxiálního kabelu). V praxi to znamená možnost snížení nákladů při upgradu analogového kamerového systému, jelikož je možné použít stávající kabeláž a použít je k přenosu v mnohem vyšší kvalitě (1080p) než bylo dosud standardně možné.

Analogové kamery

V současnosti se používají analogové kamery 960H, což odpovídá 700 televizním řádkům. Kvalita obrazu je velmi dobrá, včetně detailů. Výhodou analogových kamer je velký výběr nejrůznějších typů pro všechny druhy využití, od skrytých po miniaturní provedení. U analogových kamer také neexistuje žádné zpoždění přenosu obrazu.