Monitoring fotovoltaické elektrárny

Fronius Solar.web není jen profesionálním monitorovacím nástrojem, který poskytuje instalatorům neustále údaje o systému v reálném čase, ale také nabízí komplexní analytické funkce, které umožňují individuální konzultace a průběžnou optimalizaci fotovoltaického systému.

Vlastníci i instalátoři systému mohou online kdykoli zobrazit důležitá data, jako je kapacita instalovaného systému, aktuální denní hodnoty, výtěžek PV a spotřeba energie.

Pomocí automatických upozornění lze také co nejrychleji detekovat a opravit systémové chyby, čímž se minimalizují prostoje a maximalizuje výtěžnost.

monitoring fve

 

Výhody monitoringu FVE


Nejrychlejší servis a monitoring fotovoltaického systému!

Fronius Solar.web umožňuje řešit servisní případy bez ohledu na místo a co nejrychleji: Automatické servisní zprávy v Solar.web vás okamžitě informují o systémových chybách. První analýzu chyb lze provést okamžitě na ploše nebo v aplikaci. Online nástroj Fronius SOS lze použít pro další analýzu chyb a pro objednání náhradních dílů pro servisní partnery.

Pokud potřebujete technickou podporu společnosti Fronius ke zpracování případu služby, nejdůležitější informace si můžete zobrazit také na webu Solar.web  - to zrychluje řešení problémů a zaručuje rychlou a nekomplikovanou podporu servisních partnerů.